Автор: Андрiй Сорока

Месенджери стали невід'ємною складовою комунікації, вони спрощують спілкування на роботі, під час навчання або якщо ви знаходитесь на відстані з людиною, саме тому важливо повністю розкрити їх потенціал, і сьогодні ми поговоримо про Viber.

Viber, зі своїм функціоналом, може значно заощадити час та полегшити організацію робочих процесів та просто зробити вашу комунікацію приємнішою.

Ось деякі зручні налаштування та функції, які варто знати кожному.

Відео дня

Групові чати і конференції

Viber дозволяє створювати групові чати з до 250 учасників. Можна організовувати аудіо- та відеоконференції для спільної роботи або спілкування з групою.

Щоб скористатись цією функцією, оберіть контакти, яких бажаєте запросити до нової групи чи конференції.

Після цього, натисніть на кнопку «Нова група» або «+» і додайте імена для нової групи.

Після створення групи, у відкритому чаті групи натисніть на іконку голосового або відеодзвінка у верхньому правому кутку, виберіть тип дзвінка (голосовий або відеодзвінок) і зачекайте, доки всі обрані учасники підключається до дзвінка. Після успішного підключення учасників, можна починати спілкування.

Дізнайтеся, хто переглянув повідомлення

У Viber є можливість дізнатися, хто переглянув ваше повідомлення у спільному чаті. Це дозволяє з’ясувати, хто саме побачив ваше повідомлення і хто може бути в процесі його розгляду.

Особливо це корисно у випадках командної співпраці або коли важливо відстежувати реакції колег на надану інформацію.

Читайте також:
Як зробити так, щоб вам не дзвонили у Viber з невідомих номерів (Фото:Viber) Як заблокувати невідомі номери у Viber за допомогою двох простих кроків

Щоб скористатися цією можливістю у Viber, просто торкніться і утримуйте палець на повідомленні у спільному чаті. Після цього виберіть опцію «Дані». У вікні, що з’явиться, ви побачите кількість користувачів, які вже переглянули це повідомлення, а також їхні імена.

Це дозволяє швидко отримати інформацію про те, які колеги вже ознайомилися з повідомленням, що полегшує взаємодію і допомагає уникнути зайвих запитань чи непорозуміння.

Перекладач

Viber також часто зустрічається і у англомовних країнах. щоб користувачі не обмежували себе у спілкуванні, у застосунку можна швидко перекласти слово або фразу, яку ви не змогли пригадати.

Для того, щоб перекласти повідомлення, торкніться його, щоб відкрити контекстне меню. У цьому меню знайдіть опцію «Переклад» і натисніть на неї. Після цього вам буде запропоновано вибрати мову, на яку потрібно перекласти текст.

Оберіть потрібну мову і переклад відобразиться нижче вибраного повідомлення.

Ви маєте можливість обмежити кількість реклами

Щоб заблокувати рекламні повідомлення від компаній у Viber, вам необхідно відкрити додаток Viber на своєму смартфоні.

Зайти в «Налаштування» гаджету і обирати «Дзвінки та повідомлення».

Вимкніть опцію «Отримувати службові повідомлення», яка дозволяє компаніям надсилати рекламні повідомлення.

Ці дії допоможуть значно зменшити кількість небажаних рекламних повідомлень у вашому Viber.

Приховайте фото від невідомих контактів

Деякі люди в цілях безпеки не хочуть щоб їх фото відображалось непроханим контактам і з цим також вайбер може впоратись.

Щоб приховати своє фото профілю від невідомих контактів у Viber, вам потрібно знайти «Налаштування». Прокрутити вниз і знайдіть розділ «Конфіденційність».

У цьому розділі знайти опцію «Показувати моє фото» і вимкнути цей параметр.

Тепер ваше фото профілю буде доступне тільки людям, які є у вашому списку контактів у Viber. Невідомі контакти не можуть бачити ваше фото, що дозволить зберегти вашу конфіденційність та приховати інформацію від небажаних користувачів.

Читати далі