93-я ОМБр «Холодний Яр» повідомила про звільнення ще одного села на Харківщині (відео)

3

У Харківській області бійці 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» витіснили окупантів із села Дібрівне під Ізюмом. Втікаючи, вороги кинули техніку. Відео зі звільненого села опубліковано на сторінках бригади у соціальних мережах.

«Бригада відтіснила ворога за село Дібрівне і пересунула лінію фронту. Відрізані від постачання, окупанти тікали, кидаючи техніку. Щоправда, перед відходом рясно замінували село протипіхотними та протитанковими мінами», — йдеться у підписі до відео.

Бійці зняли наслідки бойових дій — розбиті житлові будинки та кинуту окупантами техніку.

«Як звільнили? Та витиснули просто. Їм вже не залишилося шляхів підвозу, порушена вся логістика, люди… ті створіння, які там були, зрозуміли, що їм перекрили кисень у селі, їм немає чим підвезти провізію, боєприпаси, евакуація поранених утрудняється, і вони „героїчно“ відступили», — розповідає офіцер 93-ї бригади Олександр.

Нагадаємо, раніше MyKharkov.info повідомляли, що українські військові протягом тижня звільнили ще два села на сході України: Мазанівку, що на Донеччині та Дмитрівку, що на Харківщині.

Запись 93-я ОМБр «Холодний Яр» повідомила про звільнення ще одного села на Харківщині (відео) впервые появилась Мой Харьков.