127 бригада Територіальної оборони ЗСУ міста Харкова отримала бойовий прапор (відео)

7

Президент України 27 серпня 2022 року доручив Головнокомандувачу Збройних Сил України генералу Валерію Залужному вручити Бойові прапори низці військових частин, зокрема і 127 бригаді Територіально оборони ЗСУ. Бойовий прапор прийняв її командир полковник Роман Грищенко. Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

«Це не лише вручення символу військової доблесті й слави, це і вручення майбутньої історії кожної військової частини. Саме з цим прапором ви будете приймати на службу і проводжати своїх побратимів, проводжати їх до небесного полку — також з цим прапором. Оберігайте його як рідну матір, оберігайте його, як рідну Батьківщину і ми маємо обов’язково перемогти», — зазначив у своїй промові Валерій Залужний.

У церемонії вручення Бойових прапорів також взяли участь командувач Сил Територіальної оборони генерал-майор Ігор Танцюра та начальник штабу – заступник командувача Сил Територіальної оборони бригадний генерал Сергій Собко.

Зазначено, що 127 бригада бере активну участь в обороні Харкова та звільненні Харківщини від окупантів.

Запись 127 бригада Територіальної оборони ЗСУ міста Харкова отримала бойовий прапор (відео) впервые появилась Мой Харьков.