СБУ оголосила підозру кримчанину, який після анексії півострова приєднався до війська рф.

СБУ викрила ворожого поплічника, який воював на боці країни-агресора на Харківщині та Херсонщині., про це повідомив на своїй сторінці Facebook речник Управління Служби безпеки України в Харківській області Владислав Абдула.

Разом з російськими військами він брав активну участь у захоплені населених пунктів у складі «810-ї окремої гвардійської орденів Жукова і Ушакова бригади морської піхоти імені 60-річчя утворення СРСР».

Слідчі встановили, що зловмисником виявився уродженець Автономної Республіки Крим.

Після анексії півострову, чоловік виїхав на тимчасово окуповану територію та ініціативно підписав контракт на проходження військової служби у берегових військах Чорноморського флоту вмф рф.

З березня по вересень чоловік перебував на Куп’янському напрямку, він робив фільтрацію мешканців та виявляв «шпигунів та партизанів».

Згодом його перевели на тимчасово захоплену частину Херсонщини, але через велику кількість «відмовників» та втрат їх повернули на доукомплектування в Крим.

Вже в січні 2023 кримчанин знову намагався захопити Куп’янськ та Харків.

Слідчі СБУ заочно повідомили чоловіку про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Добровільно підписав контракт з армією рф та воював на її боці у Харківській області: СБУ повідомила кримчанину про підозру, - ФОТО, фото-1