«Зв’язку немає»: російський пропагандист підтвердив, що самарський і башкирський СОБР у Балаклії потрапив в оточення

6

У Генштабі ЗСУ наступ на Балаклію не коментують (Фото:google.com/maps)

Відомий у колах прихильників російської агресії проти України кремлівський пропагандист Юрій Котьонок підтвердив, що самарський і башкирський СОБР, що був у Балаклії, потрапив в оточення ЗСУ.

За його словами, зв’язатися з окупантами зараз неможливо, що може свідчити про їх знищення або захоплення у полон, пише НВ, інформує UAINFO.org.

«Підтверджую оточення зведених загонів самарського та башкирського СОБРів у межах Балаклії. Учора зв’язок із хлопцями був, сьогодні немає», — написав Котьонок у середу, 7 вересня, у себе в Telegram-каналі.

Крім того, він заявив, що українська армія у Харківській області веде наступ одразу на двох напрямках — на Куп’янськ та Ізюм.

«Просування на Ізюм створює не лише загрозу штабу угруповання ЗС РФ на цьому напрямку, а й виходу в тил нашим військам на слов’янському напрямку. Саме тому тут противник намагається газувати», — додав пропагандист.

Інфографіка: t.me/voenkorKotenok

Водночас у Генштабі ЗСУ повідомлення про бої за Балаклію поки що офіційно не коментували.

Тим часом ЗСУ продовжує свій контрнаступ, який розпочався 29 серпня, звільняючи українські території одразу на кількох напрямках.

Сили оборони утримують Антонівський міст та інші переправи через Дніпро на Херсонщині під вогневим контролем, не даючи окупантам відновити критично важливі для них маршрути.

Таким чином, вони заблокували перекидання російських військ, що серйозно знизило можливості ЗС РФ у цьому регіоні.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube