ЗСУ знищили біля Херсона склади, техніку та засоби ППО окупантів, – голова ОВА

5

ЗСУ знищили біля Херсона склади, техніку та засоби ППО окупантів, – голова ОВА

В області окупанти продовжують терор — вдираються у помешкання, грабують, викрадають людей, а також вимагають доносити один на одного, контролюють, залякують.

Збройні сили України знищили склади, техніку, зокрема засоби ППО окупантів біля Херсона. Про це повідомив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань, інформує UAINFO.org.

Він також зазначає, що мости на Херсонщині пошкоджено, і це окупантам ускладнило логістику.

"Відступати від Херсонщини рашисти не збираються, фіксується стягування важкої техніки до Криму. Але водночас експерти фіксують, що російська армія вже має труднощі зі зброєю", — зазначає Хлань.

Читайте також: Депутат розповів, як ЗСУ врятували Миколаїв від нового удару з боку росіян

Він розповів, що в області окупанти продовжують терор — вдираються у помешкання, грабують, викрадають людей, а також вимагають доносити один на одного, контролюють, залякують.

Хлань розповів, що окупанти зараз здійснюють сильний тиск на батьків, щоб відправляли дітей в школи, бо 1 вересня мають забезпечити картинку, що навчальний процес успішно розпочато.

"Залякують штрафами та навіть позбавленням батьківських прав тих, хто відмовиться відправляти школярів у віджаті ними школи. Але відкривають навчальні заклади в мінімальній кількості. Наприклад, у Каховці проводять набір лише у 3-ю та 5-у школи, як вони це називають — у "базові", — повідомив він.

Читайте також: Вибухи в окупованому Криму можуть бути частиною плану тотальної оборони, – CNN

Хлань розповів, що знову були перебої зі світлом у великих містах області й у Херсоні, а в деяких селах електропостачання відсутнє чи не з перших днів окупації, але люди все одно залишаються там і не хочуть нікуди їхати.

"Люди повідомляють, що дзвонять і пишуть на вайбер з маніпулятивними соцопитуваннями стосовно їхніх настроїв щодо Росії. Але настрої наших людей незмінні — ненависть до ворогів. Окупантам навіть доводиться вивішувати погрози в оголошеннях, лякають людей, щоб не зривали триколори, бо покарають. Але щодня населені пункти області просинаються, а на стовпах синьо-жовті стрічки, українські символи та плакати, бо люди Херсонщини — незламні", — зазначає Хлань.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube