ЗСУ в Херсонській області «продовжують просуватися вперед» – Пентагон

4

США також спостерігали "деяку наступальну активність Росії… біля Бахмута".

За словами представника Пентагон, Міністерство оборони США зазначає, що українські наступальні сили в Херсонській області "продовжують просуватися вперед", в тому числі повертаючи населені пункти.

"Те, що ми вперше побачили в Херсонській області, — це триваючі наступальні операції українців", — сказав прес-секретар Пентагону, генерал Пет Райдер на брифінгу з журналістами, інформує UAINFO.org.

"Вони продовжують рухатися вперед. Нам відомо, що вони відвоювали кілька сіл", — заявив Райдер.

Він також зазначив, що США спостерігали "деяку наступальну активність Росії… біля Бахмута".

Читайте також: Пентагон про контрнаступ ЗСУ на півдні: Війська РФ у деяких випадках відступають

Нагадаємо, що Пентагон також заключить контракт на закупівлю NASAMS для України більш ніж на 180 мільйонів. Очікується, що ці системи будуть надані Україні у відповідь на потребу в захисті від передових загроз з повітря.

Спільно розроблена і вироблена RMD і норвезькою Kongsberg Defense & Aerospace, NASAMS складається з радара Sentinel, вдосконаленої ракети класу "повітря-повітря" середньої дальності і центру розподілу вогню KDA. NASAMS надає повітряним захисникам адаптовану сучасну систему захисту, яка може максимально збільшити їх здатність ідентифікувати, вражати і знищувати ворожі літаки, безпілотні літальні апарати і нові загрози крилатих ракет.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube