Знищення Антонівського мосту: експерт спрогнозував наслідки точного попадання ЗСУ

4

Знищення Антонівського мосту: експерт спрогнозував наслідки точного попадання ЗСУHIMARS може бити на далекі відстані / фото US Army

Військовий експерт Defense Express Валерій Рябих описав, які наслідки будуть після руйнації Антонівського моста, який ЗСУ підірвали 19 липня у Херсонській області.

Цитує фахівця "Еспресо", інформує UAINFO.org.

"Зараз виникає дуже багато питань щодо обстрілу Антонівського мосту. Оскільки дуже швидко зʼявились кадри куди і як потрапили снаряди по мосту. Однак щодо тактичного значення цього мосту, то тут все дуже просто. Антонівський міст є основною лінією постачання для окупантів на лівому березі Дніпра. Вони знаходяться під прицілом Збройних сил України. ЗСУ дуже успішно знищують склади та командні пункти в тилу ворога. Тому можна говорити, що українські війська готують зону забороненого доступу на цьому напрямку", — наголосив Рябих.

Читайте також: Ні форми, ні їжі, ні зброї: дагестанці та буряти сотнями відмовляються воювати в Україні

Експерт припустив, що захисники України можуть відрізати угрупування ворога від його основних сил.

Читайте також: Путін прагне захопити Харків: чи можливий штурм міста?

"Якщо окупанти на лівому березі Дніпра не покинуть нашу територію, то вони можуть бути відрізані від основних сил. ЗСУ про це їм натякають, вдаривши по Антонівському мосту. Росіянам слід подумати про "жест доброї волі" на цьому напрямку і покинути нашу територію. Якщо ЗСУ знищать Антонівський міст, то окупанти на лівому березі Дніпра незабаром будуть знищені", — додав Рябих.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube