Зірка «Сватів» Анна Кошмал відмовилася зніматися в продовженні серіалу та будь-яких російських проєктах

8

Зірка "Сватів" Анна Кошмал відмовилася зніматися в продовженні серіалу та будь-яких російських проєктах

Творці 8 сезону серіалу "Свати", які планують працювати над ним у Росії, під час повномасштабної війни запропонували українській акторці Анні Кошмал приєднатися до зйомок. У відповідь вони отримали категоричне "ні" та запевнення, що українка більше не зніматиметься в жодному російському проєкті.

Про це пропагандистам Solenka розповів російський актор Максим Суханов, що нібито ознайомлений з ситуацією в кінородині "Сватів". За його словами, Кошмал не захотіла навіть розмірковувати над пропозицією, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Анна Кошмал, яка в комедійному серіалі зіграла Женю Ковальову, старшу онуку Будьків та Ковальових, закінчила свою співпрацю з російськими акторами на 7 сезоні.

Причиною стала повномасштабна війна в Україні та той факт, що її екранні родичі відмовилися виступати проти геноциду в державі, у якій не так давно знімалися та користувалися популярністю.

Читайте також: Звезда "Сватов" Добронравов публично поддержал РФ в войне против Украины и навестил в больнице оккупантов. ВИДЕО

Попри це, за словами Суханова, творці проєкту самовпевнено запропонували зірці відмовитися від проукраїнських поглядів і знятися в нових серіалах, на що отримали відмову.

Ба більше, пропагандисти передали, що Анна Кошмал нібито не має наміру зніматися в жодному іншому російському кінопроєкті.

Зазначимо, що про знімання 8 сезону "Сватів" у Росії стало відомо раніше. Тоді було названо всіх акторів-українців, які не візьмуть участь у створенні серіалу. Однак до цього моменту не повідомлялося, що зіркам пропонували приміряти на себе звичні ролі.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube