Журналістка з Флориди записувала сюжет під час буревію з презервативом на мікрофоні

7

Журналістка з Флориди записувала сюжет під час буревію з презервативом на мікрофоні

Телевізійним журналістам нерідко доводиться працювати у не найсприятливіших погодних умовах: дощ, буря, снігопад. У таких випадках їм доводиться думати насамперед про дорогу техніку. Так, репортерці з Флориди Кайлі Галер під час запису репортажу про ураган довелося надіти на свій мікрофон презерватив, аби той не зламався від потрапляння на нього води.

Глядачі, помітивши на мікрофоні "сторонній" об'єкт, поцікавилися, чи дійсно вони бачать те, що бачать. Кайла вирішила відповісти допитливим користувачам, пише Нuffpost, повідомляє Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Це те, що ви думаєте. Це презерватив. Він допомагає захистити обладнання. Ми не можемо намочити ці мікрофони. Тут сильний вітер, сильний дощ. Тому ми повинні робити те, що маємо, а саме: надягати презерватив на мікрофон", – поділилася журналістка телеканалу WBBH-TV.

У мережі активно розповсюджують фрагменти з ефіру, на яких чітко можна розглянути засіб контрацепції поверх мікрофона. Це породило низку дотепних коментарів та жартів.

Зокрема відреагував на шум в Інтернеті інший місцевий журналіст Джефф Бутера з телеканалу WZVN-TV.

** WE PRACTICE SAFE HURRICANE REPORTING **
Yes, it's a condom.
Nothing better to waterproof a microphone.
My Waterman Broadcasting colleague @kylagaler has been fielding lots of questions, haha.
Moment of levity in this nasty storm… #HurricaneIan pic.twitter.com/hdyiXdhZIL

— Jeff Butera (@ABC7Jeff) September 28, 2022

У своєму Twitter він ніби прорекламував гумовий виріб: "Ми практикуємо безпечні репортажі про урагани. Так, це презерватив. Немає нічого кращого для захисту мікрофона від води".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube