Жовтень 2022 буде найважчим в історії Росії, – експерти. ВІДЕО

7

Жовтень 2022 буде найважчим в історії Росії, – експерти. ВІДЕО

На Росію чекає фінансовий крах, який вже на підході.

Внутрішній дефолт — це новий етап російської економіки. За прогнозом економістів, він відбудеться вже у жовтні 2022 року.

Про це йдеться у сюжеті проєкту FreeДом, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Хто сказав, що обов'язково мати телевізор, телефон? Обов'язково ліки мати? Раніше якось люди жили — ось це майбутнє в принципі чекає на Росію", — говорить економіст Іван Ус.

Як говорить експерт з банків і банківського нагляду Євген Дубогриз, внутрішній дефолт — це найгірше, що може з будь-якою країною статися.

Читайте також: Рейтингове агентство Moody's повідомило про дефолт Білорусі за зовнішнім боргом

У такому випадку на росіян чекають масові звільнення, заморожування банківських вкладів, банкопад, закриття банків, просто безробіття. Пенсії, найімовірніше, заморозять, а банки не видаватимуть депозити, прогнозує Дубогриз.

Як йдеться у сюжеті, російський уряд намагається приховати цю інформацію. За останніми даними від Мінфіну РФ, збитки в окремих секторах сильно випереджають прибуток.

"Скорочення від надходжень від ПДВ — це друга стаття доходу бюджету РФ — було 54%. Зростання цін на харчові продукти було 32,5%", — говорить Ус. Він каже, що в Калінінграді, де багато розмов через те, що Литва зайняла принципову позицію, там на квітень скорочення доходів досягло 57,5%.

У травні ВВП Росії знизився на 4,3%, Фонд національного добробуту в червні скоротився на 1,7 трлн рублів.

Читайте також: У Росії хочуть відмовитися від "токсичних" доларів та євро на користь бартеру

Сьогодні економісти бачать два подальші шляхи Росії. Перший — це друкувати гроші. Так намагатимуться покрити дефіцит бюджету РФ. Другий шлях — внутрішній дефолт: у такій ситуації призупиняють виплату пенсій і зарплат бюджетників.

Журналісти проаналізували російську економіку і дійшли невтішного для росіян висновку. Коли буде внутрішній дефолт у РФ — від 1 до 7,5 років. Імовірність — 99,9%.

"У жовтні очікуємо внутрішній дефолт у РФ", — говорить економіст Іван Ус.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube