Живе на розкішній віллі: стало відомо, де Путін переховує свою коханку Аліну Кабаєву

4

Живе на розкішній віллі: стало відомо, де Путін переховує свою коханку Аліну Кабаєву

Ще місяць тому в західній пресі з'явилася інформація про те, що Путін придбав своїй коханці та матері своїх дітей Аліні Кабаєвій нерухомість у Туреччині.

Видання Daily Mail тоді повідомляло, що ізраїльський бізнесмен російського походження Леонід Невзлін, який є колишнім співвласником розореного кремлем нафтового гіганта ЮКОСу і, відповідно, одним з головних ворогів Путіна, до якого в нього особисті рахунки, розповів, що нещодавно у Аліни Кабаєвої з'явилося два розкішних будинки в Туреччині. Нерухомість була оформлена в Туреччині через посередника та близького помічника президента країни Реджепа Ердогана, пише ТСН, інформує UAINFO.org

А днями колишній однокурсник та радянський розвідник Юрій Швець у своєму черговому відео на YouTube заявив, що достовірні джерела розповіли йому про те, що Аліна Кабаєва справді придбала віллу у Туреччині та живе зараз там.

Читайте також: Психологиня розповіла про комплекси коханки Путіна Аліни Кабаєвої

Нагадаємо, раніше багато хто думав, що Кабаєва ховається в Європі. Але також бачили ексспортсменку на деяких заходах у Москві та Сочі. Весною коханка фюрера з'явилася на фестивалі художньої гімнастики "Аліна", який відбувся у московському спорткомплексі "ВТБ Арена". А на початку літа Аліна відвідала тренувальні збори в Сочі, організовані її благодійним фондом.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube