Житель Закарпаття зберігав удома 150 кг канабісу

24

Житель Закарпаття зберігав удома 150 кг канабісу

Чоловік облаштував на території свого будинку спеціальну теплицю, де вирощував коноплі. Навіть улаштував там крапельну систему поливу.

Як повідомляють у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури, мешканцю села Велика Паладь інкримінують посів та вирощування близько сотні рослин конопель, а також зберігання наркотичних засобів з метою збуту в особливо великих розмірах. Справу передали до суду, інформує UAINFO.org.

Читайте також: У Києві шахрай привласнив гуманітарну допомогу для ЗСУ майже на півмільйона гривень. ВІДЕО

За даними слідства, мешканець Берегівщини облаштував на території свого будинку спеціальну теплицю, де вирощував коноплі. Встановив там крапельну систему поливу, вентиляційне обладнання та систематично доглядав рослини. Частину вирощував у спеціальних місткостях у підвалі будинку. Надалі висушував рослини та виготовляв з них наркотичну речовину — канабіс, який подрібнював і розфасовував в окремі пакети з метою подальшого збуту.

Під час обшуку у приміщенні обвинуваченого правоохоронці виявили понад 70 коренестебел конопель та 150 кг канабісу, а також електронні ваги, прилади для вимірювання смоли та порожні пакетики для пакування наркотиків.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube