Зеленський відповів на заклик українців заборонити очне навчання до завершення війни

6

Обласні та Київська міська військові адміністрації ухвалюватимуть рішення відповідно до безпекової ситуації.

Президент України Володимир Зеленський не підтримав заборону очного навчання до кінця воєнного стану і наголосив, що рішення прийматиме місцева влада.

У своїй відповіді на петицію президент наголосив, що державну політику у сфері освіти визначає Верховна Рада України, а реалізують її уряд, інші центральні органи влади та органи місцевого самоврядування, інформує UAINFO.org.

При цьому навчальні заклади наділені правом автономії самоврядування — самостійно, незалежно та відповідально приймати рішення щодо академічних, організаційних, фінансових, кадрових та інших питань, в порядку та межах, визначених законом.

"Обласні та Київська міська військові адміністрації разом із засновниками закладів освіти забезпечують організацію початку навчального року залежно від безпекової ситуації в кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці", — додав він.

Читайте також: Без Пушкіна і Толстого: зі шкільних програм вилучать твори російських і радянських авторів

Він запевнив, що пропозиції, що були викладені авторкою петиції, будуть скеровані до прем'єр-міністра.

"Ураховуючи зазначене, я звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати про результати розгляду автора звернення", — резюмував президент.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube