Заклики Путіна до України вести переговори з «ЛДНР» свідчать про вихід РФ з Мінських угод – Резніков

8

Віце-прем'єр нагадав, що у Мінських угодах нічого не сказано про "ДНР/ЛНР".

Віце-прем‘єр-міністр України — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков вважає, що заклики президента Російської Федерації Володимира Путіна до України вести переговори з підконтрольними їй бойовиками "ДНР/ЛНР" свідчать про вихід Російської Федерації з Мінських угод.

Про це Резніков заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", інформує UAINFO.org.

Віце-прем'єр відреагував на твердження президента РФ Володимира Путіна про те, що якщо президент України Володимир Зеленський бажає говорити про проблеми Донбасу, то керівництву України нібито треба спілкуватися з бойовиками з "ДНР" і "ЛНР", а вже потім з Росією.

Читайте також: Конфликт России с Украиной не может быть разрешен, пока у власти находится Путин, – экс-депутат Госдумы РФ

"З вуст президента Російської Федерації ми з вами почули офіційне визнання двох квазіутворень окупаційних режимів з відповідними абревіатурами "ДНР/ЛНР". Це по суті — вихід з Мінських угод, тому що у Мінських угодах немає такого поняття — є ОРДЛО України, є окремі райони Донецької і Луганської областей", — заявив Резніков.

Резніков вважає, що цю заяву Путіна треба проаналізувати у "нормандському форматі" і в ОБСЄ.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube