Загроза ядерного удару по Україні: історик назвав мету Путіна щодо Білорусі

21

Загроза ядерного удару по Україні: історик назвав мету Путіна щодо Білорусі

Росія з певної причини не анексувала Білорусь, вважає експерт.

Російська Федерація досі формально не поглинула Білорусь, оскільки російський президент Володимир Путін хоче перекинути на білоруську територію ядерну зброю і звідти атакувати Європу. Влада РФ може завдати удар по Україні, Литві чи Польщі.

Читайте також: Канцлер Австрії пояснив воєнну логіку Путіна

Про це розповів російсько-американський історик, доктор історичних наук Юрій Фельштинський в інтерв'ю головреду інтернет-видання "Гордон" Олесі Бацман, інформує UAINFO.org.

На думку експерта, коли Росія почне перекидати ядерну зброю на білоруську територію, наступить останній момент, коли країни-члени НАТО зобов'язані будуть входити у російсько-українську війну всіма своїми силами, щоб запобігти термоядерному сценарію.

Читайте також: Лукашенко розігрує комедію та тягне час, щоб не вступати у війну з Україною, – експерт

"Думаю, що причина, через яку Білорусь досі не анексувала, не поглинула Російська Федерація, на формально-юридичному рівні — Путін хоче залишити Білорусь формально незалежною державою, щоб перекинути ядерну зброю в Білорусь і починати ядерну атаку проти Європи з Білорусі з надією, що удари у відповідь будуть тільки по Білорусі, а не по РФ, або що їх узагалі буде дуже важко проводити (якщо мати на увазі термоядерні удари у відповідь), тому що Білорусь занадто все-таки вклинюється в Європу…", — зазначив історик.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube