Загадкові діри на дні Атлантичного океану спантеличили вчених

5

Загадкові діри на дні Атлантичного океану спантеличили вчених

На дні Атлантичного океану знайшли загадкові дірки, які спантеличили вчених. Їх виявив корабель Okeanos Explorer Національного управління океанічних та атмосферних досліджень (NOAA) , який провів три експедиції дослідження океану в рамках "Подорожі до хребта 2022". Дослідники заявили, що "бульбашкові" отвори виглядають рукотворними.

Як сказано на сторінці NOAA у Twitter, наразі проводяться картографічні операції навколо зони розлому Чарлі-Гіббса, Серединно-Атлантичного хребта та Азорського плато у північній частині Атлантичного океану. Всі роботи ведуться, щоб розгадати таємницю, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

On Saturday's #Okeanos dive, we saw several sublinear sets of holes in the seafloor. The origin of the holes has scientists stumped. The holes look human made, but the little piles of sediment around them suggest they were excavated by…something.
What's YOUR hypothesis? pic.twitter.com/iGezxV9TK8

— NOAA Ocean Exploration (@oceanexplorer) July 25, 2022

Тим часом управління вже почала опитувати користувачів у соцмережі щодо незвичайного явища.

Читайте також: Заплутана історія: на Марсі знайшли дивні "мотузки". ФОТО

"Під час суботнього занурення в Океанос ми спостерігали кілька таких сублінійних наборів отворів у відкладах. Про ці діри раніше повідомлялося з цього регіону, але їхнє походження залишається загадкою. Хоча вони виглядають майже рукотворними, через маленькі купки осаду навколо отворів складається враження, що їх вирило… щось. Яка ваша гіпотеза?" – звернулися експерти до публіки.

Серед відповідей є різні варіанти: від інопланетян до невідомих видів та органічних руйнувань.

"Раніше невідомий вид крабів, який ховається у прямокутних норах і полює лінійними зграями, чекаючи, коли видобуток потрапить їм у лапи", "Я не кажу, що це інопланетяни, але це інопланетяни", "Прибульці подолали мільярди світлових років, щоб просвердлити отворів на дні океану", "Мені здається, що осад провалюється або вода витікає з тріщини в геологічному шельфі або зводі печери", "Я підозрюю, що або древній корал, або якась структура осадової породи під ним має порожнечу, з якої матеріал вимивається ще далі. Я б почав дивитися, чи є якісь печери або деформації на морському дні", – пишуть у мережі.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube