Забули, що він з партії кума Путіна: росЗМІ осоромилися, розтиражувавши новину про «нацистський» білборд депутата ОПЗЖ

7

Журналіст Денис Казанський зазначив, що новина "вже щосили мчить по російських ЗМІ, які радісно репостять її, не розуміючи, що за депутат повісив цей борд і від кого".

Російські засоби масової інформації осоромилися, розтиражувавши новину про українського депутата з партії кума Путіна (ОПЗЖ), який привітав з Днем Перемоги ветеранів Другої світової війни білбордом із зображенням нацистів.

На це звернув увагу журналіст Денис Казанський, інформує UAINFO.org.

"У Житомирі якийсь довбоящер з ОПЗЖ розмістив до 9 травня рекламні борди з фотографією солдатів вермахту. Самий кайф, що новина вже щосили мчить по російських ЗМІ, які радісно репостять її, не розуміючи, що за депутат повісив цей борд і від кого. Є завдання писати про українських фашистів — значить будуть писати про українських фашистів. Навіть якщо ці фашисти — депутати від Партії кума Путіна", — прокоментував він.

Підписники в коментарях посміялися над рівнем російської пропаганди:

  • "Це вкотре свідчить про повне недоумство даних осіб, які рвуться до корита";

  • "Ще пару знімків "Л/ДНРівців" забули додати. І білборд був би краще!";

  • "Гнати від влади цю партію треба";

Читайте также: Россиянин зарубил топором знакомого во время оккультного ритуала

  • "Вони розуміють, тому що самі займаються тим же";

  • "Прикол в тому, що на їхніх плакатах постійно то солдати Вермахту, то американці з року в рік фігурують, але про себе писати не кошерно";

  • "По Фрейду".

Читайте также: Конец российской оппозиции? В России объявили о роспуске штабов Навального

Скандал з "нацистським" білбордом депутата від ОПЗЖ: що відомо

Депутат Житомирської облради від ОПЗЖ Костянтин Черпицький оскандалився рекламним білбордом, яким привітав ветеранів Другої світової війни з Днем Перемоги.

Депутат розмістив своє фото в партійних кольорах на тлі чорно-білої фотографії з солдатами, що біжать вперед, супроводивши коротким текстом: "Спасибі за перемогу! Спасибі за життя!"

Як виявилося, на фото не військові Червоної Армії, а друга танкова дивізія СС "Дас Райх" під час нападу на російське село.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube