З українських бібліотек вилучать пропагандистську літературу РФ

28

В Україні з бібліотечних фондів вилучать пропагандистську літературу РФ.

Як повідомляється на сторінці Міністерства культури та інформаційної політики у соціальній мережі Facebook, вилучення відбудеться на основі відповідних методичних рекомендацій, інформує UAINFO.org.

Їх напрацювала та схвалила Рада з питань розвитку бібліотечної справи при МКІП. До складу Ради входять провідні фахівці бібліотечної справи з усіх куточків України. Російську літературу замістять якісною україномовною літературою й книгами українських видавництв.

"Наразі Міністерство визначило чіткі критерії, за якими російська література буде вилучена з українських бібліотечних фондів. Ми підходимо до цього питання ретельно і виважено. Сподіваємось, що все це позитивно вплине на розвиток українського книговидавництва", — зазначила заступниця міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк.

Бібліотекам рекомендується створити дорадчі органи, які зокрема, надаватимуть рекомендації щодо актуалізації бібліотечних фондів в умовах збройної агресії РФ.

Про те, які саме видання потребують вилучення першочергово та інші деталі читайте у матеріалі за посиланням: https://mkip.gov.ua/news/7107.html

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube