Юрій Шевчук зробив сміливу заяву на концерті ДДТ: Батьківщина – це не дупа президента, яку треба цілувати

39

Юрій Шевчук зробив сміливу заяву на концерті ДДТ: Батьківщина – це не дупа президента, яку треба цілувати

Фронтмен російського рок-гурту "ДДТ" Юрій Шевчук на концерті зробив сміливу заяву. Зі сцени артист звернувся до глядачів з думкою про те, що "батьківщина – це не дупа президента, яку треба цілувати".

Глядачі зустріли це твердження оваціями та схвальними вигуками. Ймовірно, скандальний виступ відбувся в Уфі. Ролик з концерту опублікували в Twitter "Вот так", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

В перерві між піснями Юрій Шевчук зі сцени сказав про власне розуміння патріотизму та того, що відбувається в Росії. З його слів, потрібно бачити батьківщину в звичайних громадянах, а не в диктаторі та його найближчому політичному оточенні.

Читайте також: Панін показав росіянам дитину, яку окупанти зібралися вбивати в Харкові. ВІДЕО

"Батьківщина, друзі, це не дупа президента, яку треба весь час мусолити, цілувати. Батьківщина – це бабуся-жебрак на вокзалі, що продає картоплю. Ось це батьківщина", – сказав він.

Реакція залу не змусила себе чекати. Кілька тисяч глядачів почали аплодувати артисту за його публічний сміливий заклик.

Про батьківщину Шевчук згадав перед тим, як виконати пісню "Любов", яку музикант написав після війни в Чечні. За словами фронтмена рок-колективу, ця пісня "його врятувала".

«Родина, друзья, это не жопа президента, которую нужно всё время мусолить, целовать»
В соцсетях появилось видео с концерта группы «ДДТ», на котором Юрий Шевчук сделал достаточно смелые заявления. pic.twitter.com/7b0IVwco9I

— Вот Так (@vottak_tv) May 18, 2022

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube