Юрій Горбунов назвав єдиного росіянина, який написав йому після 24 лютого

5

Юрій Горбунов назвав єдиного росіянина, який написав йому після 24 лютого

Український продюсер та телеведучий Юрій Горбунов назвав ім'я росіянина, який написав йому після початку повномасштабної війни. Ним виявився актор Ігор Скрипко.

Однак українець не знайшов у собі сили відповісти колезі по кінопроєкту "Останній москаль". Про це він розповів в інтерв'ю Аліні Доротюк на YouTube, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

На запитання інтерв'юерки, чи спілкується Юрій Горбунов зі своїми знайомими з Росії, він відповів, що ні, хоч дехто з них і намагався зв'язатися з продюсером. Співрозмовник журналістки назвав ім'я одного з них, однак інші прізвища залишив в таємниці.

"Це, наприклад, наш Ігор, який грав в "Останньому москалі". Він переживав, писав: "Як ви, що там?" В мене не було ні моральних, ні фізичних сил взяти телефон і щось йому відповісти", – зізнався ведучий.

Читайте також: DZIDZIO пояснив, чому Україна обов'язково переможе

За його словами, всі росіяни винні в геноциді українців, а тому спілкуватися з ними в Горбунова немає бажання.

"Мій суб'єктивний погляд – невинних росіян немає. Я від початку повномасштабної війни не відповідаю жодному своєму колезі чи другу з Росії. З РФ виїхало майже 7 мільйонів людей. Вони не хочуть мати нічого спільного з режимом. А можливо, це люди, які мали б вийти на площі? Вони вирішили просто виїхати", – пояснив продюсер.

Через це, вважає Горбунов, українці ще десятиліття не сприйматимуть російську культуру та обмежуватимуть себе від російського інфопростору.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube