Юлія Меньшова неочікувано заступилася за Галкіна

3

Юлія Меньшова неочікувано заступилася за Галкіна

Популярна російська акторка й телеведуча Юлія Меньшова, яка раніше заявила, що не соромиться громадянства РФ і дуже любить батьківщину, раптово заступилася за противника Кремля гумориста Максима Галкіна, який виступив проти війни в Україні. Артистка вважає, що він не зрадник, а виїзд зірки із рідної країни назвала вільним вибором.

Про це вона сказала на своєму YouTube-каналі "Сама Меньшова". Акторка зізналася, що гумориста змусили покинути Росію після того, як він опублікував пост проти вторгнення країни-агресора в Україну, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Знаю дуже віддалено. Я не була з ним близька, але ми з ним працювали якийсь час, і те, що довкола нього відбувалося, я знаю. Я знала, що він опублікував чорне вікно в інстаграмі. Я знаю, що через тиждень у нього стали скасовуватися концерти в Росії. І досить неприємно. Я бачила ці відео, коли було цілком очевидно, що ті люди, які приходили, про яких знімали якісь сюжети, постановкові. Реально. Я присягаюся вам. Я присягаюся вам – вони постановкові! І я знаю, що в такий спосіб нас… Оскільки я знаю, як влаштований бізнес гастрольний… Ми добре знаємо прокатників, які шкурно зацікавлені в тому, щоб продати твої квитки. І я знаю, що на цих прокатників тиснули, щоб: "Скасовуйте як хочете! Вам це невигідно? Скасовуйте як хочете!" І ось, коли у нього скасувалося там, скажімо, 10 концертів запланованих, він спочатку поїхав до Ізраїлю, так сказавши собі, що у нього там відпустка, а далі тут почали закручуватись гайки-закручуватись гайки-закручуватись гайки…" – розповіла акторка.

Читайте також: Пугачова і Галкін назавжди переїдуть до США – ЗМІ

Вона додала, що росіяни як суспільство перебувають у складній ситуації в усіх сенсах. Меньшова вважає, що в Росії тріумфує тільки так звана конспірологічна версія.

"Але ця конспірологічна версія, яка зараз тріумфує, нібито є люди – зрадники батьківщини, або вони так чинять, тому що вони так підмовлені кимось, а чому ніхто не обговорює: "А раптом ні?!" Це важливо проговорити: "А раптом ні?!" Навіть якщо в цей момент твоя країна придушує… Не маєш права все одно нікуди сіпатися? Сиди?" – риторично закінчила свою думку акторка.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube