ЄС вводить обмежувальні заходи щодо Януковича та його сина

3

Рада Європейського Союзу вводить обмежувальні заходи щодо екс-президента України Віктора Януковича та його сина Олександра.

Про це повідомляється на офіційному сайті Європейської Ради, інформує UAINFO.org.

"Рада сьогодні вирішила запровадити обмежувальні заходи щодо двох додаткових осіб у відповідь на триваючу невиправдану та неспровоковану військову агресію Росії проти України. Рада додала проросійського колишнього президента України Віктора Федоровича Януковича та його сина Олександра Вікторовича Януковича до списку осіб, організацій та органів, які підпадають під обмежувальні заходи, викладеного в Додатку до Рішення 2014/145/CFSP, через їх роль у підриві чи загрозі територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України та стабільності та безпеці держави", — мовиться у повідомленні.

Зауважується, що у випадку Олександра Януковича санкційні заходи вводяться також за здійснення оборудок із сепаратистськими угрупованнями на Донбасі в Україні.

Читайте також: Кремль планував вбивство Януковича

Рада ЄС інформує, що відповідні правові акти опубліковані в Офіційному журналі ЄС.

Наголошується, що ЄС твердо стоїть на боці України та продовжуватиме надавати потужну підтримку загальній економічній, військовій, соціальній та фінансовій стійкості країни, включаючи гуманітарну допомогу.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube