Як Путін тепер почне за великим рахунком, серйозно і по-справжньому

5

Як Путін тепер почне за великим рахунком, серйозно і по-справжньому

Четверту добу палають російські станиці за підсумками заяви президента РФ Володимира Путіна про те, що Росія поки, за великим рахунком, нічого серйозного в Україні не починала, адже треба ж колись вже, врешті-решт, і починати, і чому б, до речі, і не зараз, але що саме і чому на вулиці вже понеділок, а Путін все ще нічого не зробив ні по великому, ні навіть по-маленькому, і при чому тут, до речі кажучи, заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв?

Про це у своєму новому фейлетоні на сайті УНІАН пише журналіст Василь Рибніков, інформує UAINFO.org.

Щоб зрозуміти, до чого тут Медведєв, слід почати з того, що у Володимира Володимировича Путіна з самого початку була величезна кількість варіантів легко і швидко денацимілітарифікувати фашистську хунту, хоч би навіть підняти брову, як радить досвідчений Соловйов, хоч би навіть рукою, хоч би навіть двома, маніакально посмикати ногами, вчепитися в стільницю, опухнути від стероїдів і врешті-решт здохнути від трьох видів раку. Однак тоді час настільки крайніх заходів ще не настав (хоч Володимир Володимирович і випробував їх усі, крім останньої), і Путін у своєму резонансному виступі перед міністрами це визнав, одночасно давши Заходу зрозуміти, що сьогодні жарти скінчилися, — гра пішла навсправжки

Що ж може прямо зараз зробити Путін такого, чого він ще не робив, щоб розгромити Україну по-справжньому? Роздягнутися до пояса, тільки на цей раз з обох сторін пояса, — це найефективніше, що приходить в голову, адже одні тільки огидні жарти Бориса Джонсона про цицьки-піськи Володимира Володимировича, на думку російського сенатора Пушкова, коштували британському катові Донбасу прем'єрського крісла, а може бути, і життя; що ж буде з іншими лідерами невільного світу, коли Путін, нарешті, розгорнеться на повну силу?..

Читайте також: Путін не може перемогти Україну: новоімперський "колосс" виявився навіть не на "глиняних", а на "ватних" ногах, ще й без голови

То-то і воно. У такому вигляді, звичайно, на звичайному коні не поскачеш, воп'ється сідло, віжкою перетягне вуздечку, але на такий випадок у Правителя Росії (так, ось ще що треба терміново зробити — перейменуватися на Правителя, це теж буде відмінна ознака того, що тепер-то вже Путін взявся за справу серйозно!) є, звичайно ж, Сергій Лавров, фронтмен останнього саміту міністрів закордонних справ Великої двадцятки. Зокрема, Сергій справив на Балі такий фурор, що охочі сфотографуватися з ним колеги не влізли в кадр, і на фотці вийшов один Лавров. Цей дивовижний успіх так заворожив Марію Захарову, що вона навіть придумала хештег #сказочноебалисергеявикторовичалаврова, але вирішила все ж не ставити його, тому що він був занадто довгий, крім того, від нього могли бути й інші неприємності, адже якраз до того часу по країні поповзли чутки, що Кабаєва знову від когось казково залетіла, і Володимир Володимирович з цього приводу рве і метає.

Загальні підозри впали на Дмитра Медведєва: в Росії кажуть, що Дмитро Анатолійович на тлі важкого і тривалого запою, викликаного справедливою недовірою до Заходу, затіяв розлучатися з дружиною, і всім дуже цікаво: чи не стала тому причиною якась, наприклад, товста гімнастка?..

Версія виглядає цілком резонно: в останні місяці Дмитро Анатолійович, як відомо, намагається стати Путіним більше самого Путіна, а без Кабаєвої схожість буде відверто неповною. Недарма ж у Дмитра Анатолійовича дійшло вже навіть до розповідей про жорстокі бійки у підворітті, в яких маленький Медведєв завжди намагався "врізати першим", внаслідок чого його, поза всякими сумнівами, поважали більше Вовки Путіна. Вовку Путіна він, по правді кажучи, теж пару раз по хлебалу доклав, опетушив і визначив у шістки, так що не дивно, що прекрасна Кабаєва врешті-решт віддала перевагу цьому плюгавому опущенцеві молодого красивого Медведєва. Зовсім не дивно…

Таким чином, підсумовуючи все вищесказане, можна з упевненістю стверджувати: для того, щоб тепер, нарешті, почати перемагати Україну по-справжньому, так щоб прям зовсім за великим рахунком, Путіну залишилося лише роздягнутися догола, сісти на голого Лаврова, оголосити себе Правителем і з'ясувати нарешті, хто охмурив Кабаєву. Впоратися з Медведєвим буде, звичайно, непросто, але ось Байден точно пошкодує, що з Росією зв'язався.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube