Хлопець втратив свій серф на Гаваях у 2018 році. Зовсім недавно дошка знайшлася на іншому кінці планети

5

Хлопець втратив свій серф на Гаваях у 2018 році. Зовсім недавно дошка знайшлася на іншому кінці планети Дошка вицвіла через тривалу "подорож" через весь Тихий океан (Фото: Doug Falter Photography / Facebook)

Даг Фальтер втратив свою дошку для серфінгу більше двох років тому. А зовсім недавно вона знайшлася – причому на іншому кінці планети.

3 лютого 2018 року Даг катався на Гаваях, де він і живе. Але під час чергового виходу в океан трапилася біда – його серф відірвався і пропав. Хлопець плавав в океані, бігав по берегу і навіть залазив на скелі, щоб спробувати побачити серф з висоти – все безрезультатно, пише НВ.

"Я був дуже засмучений, тому що саме на цьому серфі я ловив найбільші хвилі. Він дуже багато для мене означав", — пише хлопець у Facebook.

Останньою надією Дага були місцеві рибалки — але і вони не змогли йому допомогти. Здавалося б, серф загублено назавжди.

Тим більшим було здивування хлопця, коли він дізнався, що його дошка не потонула — більше того, на ній вчиться кататися 38-річний філіппінець на ім'я Джованні Бранцуелла, який працює шкільним учителем. Чоловік купив серф за 40 доларів у місцевого рибалки, який знайшов дошку через півроку її «подорожі» через Тихий океан. За цей час вона пропливла більше 8,3 тис. кілометрів.

Фото: Doug Falter Photography / Facebook

Одного разу Джованні побачив, що на серфі є ім'я Ліла Карсона — формувача дощок з Гаваїв. Філіппінець знайшов його в Фейсбуці і написав, що знайшов дошку — і, коли про це дізнався Даг, він був у нестямі від щастя.

Хлопець пообіцяв, що після пандемії приїде на Філіппіни і допоможе Джованні навчитися серфити — а зараз він збирає гроші, щоб вислати тому спорядження і книги для місцевих дітей. Також він хоче повернути собі свій серф, а натомість подарувати Джованні навчальний — той, звичайно ж, тільки радий, пише CNN.

Читайте також: 10 самых известных затонувших кораблей в мировой истории

«Це чудова нагода побувати на Філіппінах — закінчити всю цю історію. Мені здається, це буде гарний фінал — я навчу його кататися на серфі», — говорить Даг.

Читайте також: В Индии две школьницы заметили астероид, который проглядело NASA

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram