Вижив у пеклі: українців зворушило відео захисника Маріуполя, який вперше зустрівся зі своєю коханою після полону

7

Звільнений із полону азовець вперше побачив свою кохану (Фото:AZOV media)

У Мережі опублікували відео першої зустрічі захисника Маріуполя зі своєю коханою дівчиною після визволення з полону, інформує UAINFO.org.

Боєць Азова з позивним Торк нарешті зустрівся зі своєю нареченою, якій освідчився ще під час боїв за Азовсталь. Про це повідомили у полку Азов.

"Після серйозних поранень були невеликі шанси, що він залишиться живим. Але "Торк" зміг і вижити в пеклі Маріуполя, і повернутися з полону, і запланувати весілля. Хай всі плани здійсняться!", — повідомляється в описі відео.

Читайте також: Операція "Азовсталь": у Міноборони показали фільм про те, як доставляли допомогу та боєприпаси захисникам Маріуполя. ВІДЕО

Українців зворушило відео з українським захисником та його коханою.

"Які ж вони класнючі!", "Нехай кожна дівчина обійме коханого, нехай кожна дружина, обійме чоловіка, нехай кожна мама дочекається сина, доньку, нехай кожна дитина дочекається тата", "Шаленого кохання вам. Мирного неба над головою!", — пишуть у коментарях до ролика.

Читайте також: Таких операцій в історії ще не було: Білецький розкрив деталі авіапрориву блокади Маріуполя

Напередодні боєць полку Азов Торк розповів, що російські окупанти намагалися вибити з військовополонених неправдиву інформацію про командирів Азова — героя України Дениса Прокопенка (Редіса) та його заступників Святослава Паламара (Калина) та Богдана Кротевича (Тавра).

Торк — один із захисників Маріуполя, який був звільнений під час обміну полоненими 29 червня.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube