«Випарувалися»: в Росії зникли 1,5 млн комплектів військової форми

8

"Випарувалися": в Росії зникли 1,5 млн комплектів військової форми

Спорядження, яке не дорахували, призначалося для мобілізованих росіян. А залишки комплектів повинні були зберігатися на випадок другої хвилі мобілізації.

У Забайкаллі з початком мобілізації, про яку оголосив президент РФ Володимир Путін, не дорахувалися 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив генерал-лейтенант та депутат Держдуми Андрій Гурулєв, інформує UAINFO.org.

За його словами, півтора мільйона комплектів зникли з пунктів прийому особового складу.

Читайте також: У Росії придумали, як наживатися на відстрочці від мобілізації: Генштаб ЗСУ назвав "тарифи"

"У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чимось. Воно все було, воно кудись випарувалося? Це ніхто ніде ніяк нічим не може пояснити", — написав Гурулєв.

Депутат Держдуми вважає, що підготовляти пункти прийому особового складу до нової хвилі мобілізації потрібно вже зараз. Для цього їх потрібно укомплектувати всім необхідним. Зокрема й військовою формою.

А відповідати за нестачу має генерал Дмитро Булгаков, якого наприкінці вересня звільнили з посади заступника міністра оборони РФ.

Читайте також: У російському Сибіру роздають баранів сім'ям мобілізованих

Гурулєв зазначив, що звільненого з посади генерала Дмитра Булгакова, який відповідав за цю ділянку, не варто переводити на нову роботу, поки той не пояснить "чарівництво зі зникненням" військового обмундирування.

"У нього треба конкретно запитати, куди, де і чому так трапилося, що у нас мобілізовані не отримують форми", — сказав російський політик.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube