Військовий експерт розповів, як може бути знищений Кримський міст

6

Військовий експерт розповів, як може бути знищений Кримський міст

Останнім часом в інформпросторі постійно циркулюють розмови про можливий удар ЗСУ по Кримському мосту. Таку ймовірність оцінив військовий експерт Олександр Коваленко.

Як він розповів в ефірі проекту FreeДом, для цього можливо задіяти і "Нептун", і "Гарпун". Але питання, з якої відстані, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

"Ефективність ураження такого об'єкта як Керченський міст у першу чергу залежить від максимального скорочення дистанції від пуску до ураження, щоб засоби ППО не спрацювали досить якісно", — говорить експерт.

Тобто він натякає на деокупацію Запорізької та Херсонської областей, оскільки саме в такому випадку відкриються найбільш вигідні позиції для ведення вогню по Керченському мосту — Мелітополь, Бердянськ, Генічеськ.

Читайте також: У Києва є два варіанти знищення Кримського мосту – Forbes

За словами Коваленка, вже спостерігається контрнаступ ЗСУ в Херсонській області, є просування по низці населених пунктів.

Журналіст запитав в експерта, чи вводять зараз окупанти додаткові заходи безпеки через розмови про удар по Кримському мосту.

"Фактично всі ті сили і засоби, які можуть застосувати російські військові для запобігання подібного роду удару, вони вже застосовують. Це створення ешелованого ППО, барж з радіолокаційними пастками", — каже Коваленко.

Читайте також: Тука пояснив, як РФ може відповісти на знищення Кримського мосту

Але все це може бути неефективно. Всі пам'ятають з історії з крейсером "Москва", що російське ППО неефективне проти протикорабельних ракетних комплексів.

"Ми зараз бачимо ситуацію з тимчасово окупованими територіями, які також покриті ешелонованим ППО, але це не допомагає проти HIMARS", — зазначив військовий експерт.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube