Війська РФ посилюють оборону на півдні, загрозу наступу ЗСУ сприймають серйозно, – розвідка Британії

5

Війська РФ посилюють оборону на півдні, загрозу наступу ЗСУ сприймають серйозно, – розвідка Британії

Росія зміцнює оборонні позиції на окупованих теренах України. Зафіксовано пересування живої сили, техніки та засобів оборони між Маріуполем та Запоріжжям, а також у Херсоні.

Ворожі сили також посилюють заходи безпеки у Мелітополі. Про це йдеться у звіті розвідки Великої Британії, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

ВСУ чинять тиск на російську лінію оборони в Херсонській області вже понад місяць, а згідно з недавніми заявами президента Зеленського, Київ готує наступальну операцію з метою витіснення РФ з районів, які вона наразі контролює, пише розвідка.

Читайте також: Україні потрібно перш за все відкрити доступ до моря, – американський політолог

"Російські оборонні дії, ймовірно, є відповіддю на очікуваний український наступ, а також атаки, які Україна проводить проти командних пунктів, вузлів тилового забезпечення та зосередження військ", – сказано в повідомленні.

На думку розвідки, підкріплення Півдня вказує на серйозність, із якою російські командири ставляться до загрози.

Читайте також: ЗСУ впевнено просуваються на Херсонському напрямку, – ОК "Південь"

Нагадаємо, раніше в.о. начальника Херсонської ОВА підтвердив, що ЗСУ продовжують успішний контрнаступ у Херсонській області. Від російських окупантів вже звільнено 44 населені пункти. Водночас на тимчасово захоплених Росією територіях області триває активна партизанська війна.

А за словами міністра оборони Олексія Резнікова, за дорученням президента ЗСУ зараз збирають мільйонні бойові сили, щоб відвоювати південні території.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube