«Війна в Україні токсична для російських командувачів»: на Заході прокоментували призначення нового керівника військ РФ

9

"Війна в Україні токсична для російських командувачів": на Заході прокоментували призначення нового керівника військ РФ

За час війни у РФ звільнили чи відсторонили приблизно вісім генералів, а щонайменше 10 було вбито.

Російське Міноборони призначило Сергія Суровікіна новим командувачем воєнних дій Росії в Україні. Він є корумпованим і брутальним генералом, навіть за стандартами російської армії. Як пише "Голос Америки", так охарактеризував Суровікіна голова московського бюро Financial Times Макc Седдон, інформує UAINFO.org.

Читайте також: У Росії після провалів на фронті призначили командувача військ РФ в Україні: ним став генерал, який "відзначився" в Сирії

Раніше Суровікін командував російськими військами в Сирії. Його звинувачують у жорстокому бомбардуванні міста Алеппо. Він також командував російськими військово-повітряними силами, а з літа — групою російських військ на півдні України.

"Дехто підозрював", що Суровікін ще кілька місяців тому став фактичним командувачем, зокрема через те, що він керував найбільшою регіональною групою сил, зазначив аналітик американського центру CNAS Майкл Кофман. Він припустив, що теперішнє рішення зробить Суровікіна першим, а російського генерала Олександра Лапіна, якого звинувачували у провалі росіян під Лиманом, другим командувачем росіян в Україні.

Читайте також: Росія хоче максимально "заморозити" лінію фронту на зиму і створити нові підрозділи – дані спецслужб

"Війна в Україні не приносить слави російським військовим, а є токсичною для головних командувачів", — йдеться в статті The Washington Post. Видання вказує, що за час війни у РФ звільнили чи відсторонили щонайменше вісім генералів, а щонайменше 10 було вбито. Автори протиставляють російську армію, де важко зрозуміти, хто командує війною, українським Збройними силами, де імена командувача генерала Валерія Залужного, а також генерал-полковника Олександра Сирського добре відомі.

На тлі успіхів ЗСУ на фронті, в Москві посилилось протистояння між військовим керівництвом, які намагаються звинуватити один одного в провалах.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube