Відомий олімпійський чемпіон розповів про складнощі у спілкуванні з родичами із Донецька

3

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв чемпіон розповів про складнощі у спілкуванні з родичами із Донецька, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.UА.

"Бабуся, дідусь, дядьки залишилися в Донецьку. З ними спілкуємося, але не щодня, бо важко. Там дуже сильно працює телебачення і коли я востаннє телефонував, то запитав: "Як справи? Як здоров'я?" Такі питання, але попросив нічого іншого не говорити, бо якщо я почну відповідати, це буде конфлікт, а я не хочу сваритися з ними. Вони мають плюс-мінус проросійські погляди.

Не думаю, що можна сказати, що всі, хто зараз у Донецьку мають проросійські погляди. Багато у соціальних мережах, ТikTok, Інстаграм, де бачиш фото та відео, та дуже багато людей проти всього цього. Але не можуть виїхати, не можуть щось зробити. Наприклад, мій батько має племінника і він хоче покинути Донецьк, але це не дуже легко. Є свої проблеми", — розповів Верняєв в інтерв'ю YouTube-каналу "Перший".

Читайте також: "Раби і слабаки": призер Олімпіади-2020 різко висловився про російських спортсменів

28-річний уродженець Донецька є олімпійським чемпіоном 2016 року на брусах, чемпіоном світу 2014 року на брусах, шестиразовим чемпіоном Європи та дворазовим чемпіоном Європейських ігор.

Нагадаємо, що з весни 2014 року бойові дії в Україні велися на окремих територіях Донецької та Луганської областей, на яких сепаратисти за підтримки Росії проголосили так звані "ДНР і "ЛНР".

Чмтайте також: Титулована гімнастка відмовилася виступати за Росію

24 лютого цього року президент РФ Путін зробив термінову заяву про проведення спеціальної військової операції на території України, розпочавши широкомасштабне вторгнення до українських міст.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube