«Від цього наша здатність мобілізуватися знижується». Ектор Хіменес-Браво нагадав про «пастку», в яку потрапило багато українців

7

Ектор Хіменес-Браво нагадав про "пастку", в яку потрапило багато українців: наша спроможність мобілізуватися знижується

Знаменитий шеф-кухар із Колумбії Ектор Хіменес-Браво, який уже багато років живе та працює у Києві, звернувся до українцівпісля масованої ракетної атаки росіян 10 жовтня. Кулінар переконаний, що такі люди, як і він сам, у якийсь момент помітно розслабилися – у них "поселилося відчуття, що Україна вже перемогла або от-от переможе". Зірка нагадав, що це "пастка".

Про те, що війна триває, Ектору, як і багатьом киянам та мешканцям інших регіонів, нагадала масована ракетна атака 10 жовтня. На своїй сторінці в Instagram зірковий кухар розмістив допис із роздумами на цю тему, інформує UAINFO.org.

"Самі знаєте, який понеділок ми пережили, що змусив повернутися до реальності мирні міста. Ті села, які зараз звільняють – живуть у ній уже 230 днів. Ті міста, які обстрілюють щоночі – живуть у ній уже 230 днів. На жаль, у мирних містах, і в мені в тому числі, поселилося відчуття, що Україна вже перемогла або от-от переможе, або от-от зайде до Криму і все буде добре. Друзі, це така пастка. І від цього наша здатність мобілізуватися знижується", – висловився суддя "Мастер-Шефа"

Ектор Хіменес-Браво нагадав, що будь-якої миті українці, які зараз перебувають у тилу, мають бути готовими замінити своїх співвітчизників на фронті. А для цього потрібно бути у постійній бойовій готовності і не забувати про війну.

Крім того, розслабившись, люди забули про власну безпеку, тому ракетні атаки застали їх зненацька. Це нагадало, що завжди потрібно бути підготовленим навіть до найгіршого розвитку подій.

"У кого з вас досі стоїть "тривожна валізка"? Чи багато її вже розклали, коли повернулися додому із заходу чи з-за кордону? 10.10 нагадало нам про діри в особистій безпеці – запам'ятайте їх і залатайте якнайшвидше. Так само як неприємно читати цей пост, має бути чітко зрозуміла думка – кожен з нас повинен бути готовий піти замінити їх там, на фронті. Бо тільки разом нас не подолати", – поділився роздумами шеф.

"Перемогу відсвяткуємо, але спочатку давайте переможемо, і зробимо все для цього", резюмував Ектор.

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво взяв до рук зброю: Орки можуть повернутися і ми зустрінемо їх вже по-іншому

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ектор Хіменес-Браво (@hectorjimenezbravo)

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube