Ведуча Лідія Таран, у будинок якої вже двічі влучила російська ракета, розповіла про відчуття перед трагедією

7

Ведуча Лідія Таран, у будинок якої вже двічі влучила російська ракета, розповіла про відчуття перед трагедією

Українська ведуча Лідія Таран, у будинок якої вже двічі влучила російська ракета, зізналася, що передчувала трагедію. Після першої атаки телезірка мала відчуття, що окупанти знову вдарять по заводу "Артем", біля якого розташований дім.

Про це Таран розповіла в інтерв'ю "Фактам", інформує UAINFO.org.

На момент ударів їх із донькою Василиною не було вдома.

"Знаєте, у мене було відчуття, що перший раз, коли прилетіла ракета в мій будинок, не останній удар по заводу "Артем", біля якого розташований будинок. У моєму телефоні досі стоїть сигнал повітряної тривоги, тому, перебуваючи у Франції, я її почула. Плюс у квартирі спрацювала сигналізація. На телефон надійшло повідомлення, що вибиті вікна. Тому одразу склала разом ці два факти і зрозуміла, що ось, власне, вдруге ракета влучила десь поряд із моєю квартирою", – сказала Таран.

Читайте також: Росія вдарила ракетами по Києву, із двох будинків евакуювали мешканців. Є постраждалі

Ведуча додала, що ця квартира була розміщена у місці, куди безпосередньо влучила ракета та розбомбила її повністю. Там загинув чоловік і було поранено дитину з мамою.

"Це жах! Мої співчуття сім'ї. У мене сусіднє крило, і воно менше постраждало в цьому комплексі. Звичайно, у мене, як і у багатьох людей після всіх цих ракетних ударів, проблема з вікнами та дверима. Але я її вирішуватиму тоді, коли повернуся до України", – зазначила Таран.

Читайте також: Родина популярного українського співака опинилася в окупації на Харківщині

Вона зізналася, що досі має переконання, що це ще не остання загроза житловому комплексу.

"Ніхто у мирний час навіть і припустити не міг, що завод "Артем" буде для росіян серйозною мішенню в Києві, як і наш житловий комплекс. Зараз усі побутові питання з електрикою, газопостачанням тощо вирішуємо онлайн у нашому ЖК-чаті. І слава Богу, що у мене в Києві є друзі, які допомагають із квартирою. Я і сама скоро планую приїхати, також займатимуся цими питаннями", – сказала Таран.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube