Вбивство українських полонених в Оленівці: в РНБО назвали сім цілей, які переслідувала Росія

4

Вбивство українських полонених в Оленівці: в РНБО назвали сім цілей, які переслідувала Росія

У Центрі стратегічних комунікацій виділили 7 цілей, які переслідували військові РФ, знищуючи українських полонених в тимчасово окупованій Оленівці Донецької області.

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при РНБО, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Журналісти агентства Reuters показали відео з місця теракту в Оленівці. 18+

"Заяви російської сторони про буцімто український обстріл барака системами M142 HIMARS і демонстрація уламків ракети, нібито знайдених на місці вбивства, є свідомою брехнею та фабрикуванням доказів", — ідеться у повідомленні.

У Центрі стратегічних комунікацій зазначають, що непричетність HIMARS легко довести, адже кожен постріл і ціль влучання надійно документуються. Точність ураження цілей HIMARS засвідчена успіхами Збройних сил України у знищенні тилових військових об’єктів росіян.

Читайте також: Вбивство азовців в Оленівці вчинили найманці "ПВК Вагнера" за вказівкою "кухаря Путіна" – українська розвідка

Є достатні підстави стверджувати, що вбивство військовополонених в Оленівці було умисним і завчасно запланованим російською стороною, що мало наступні сім цілей:

  • Дискредитацію політичного керівництва України фальшивими звинуваченнями у "злочинному наказі" та хибності політичного рішення про здачу в полон гарнізону "Азовсталі".
  • Дискредитацію ЗСУ фальшивими звинуваченнями у виконанні "злочинних наказів" або ж у професійній некомпетентності у визначенні й точності ураження цілей.
  • Дискредитацію західних постачань зброї для України.
  • Приховану страту військовослужбовців полку "Азов".
  • Знищення свідків та жертв катувань українських військовополонених.
  • Деморалізацію українського суспільства шокуючою новиною.
  • Підрив бойового духу ЗСУ і волі до спротиву (злочин вчинено одночасно з поширенням відео про садистську розправу над українським полоненим).

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube