Варіанта кордону «на 24 лютого» вже не існує: Резніков озвучив нову умову для переговорів з РФ

2

Варіанта кордону "на 24 лютого" вже не існує: Резніков озвучив нову умову для переговорів з РФ

За його словами, Київ вже не погодиться на те, що він сам пропонував росіянам після початку повномасштабного вторгнення.

Україна не сприймає рекомендації західних партнерів почати "мирні" переговори з Росією та вимагає повної деокупації Донбасу і Криму.

Як пише "Європейська правда", про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час форуму Yalta European Strategy, що таємно відбувся у Києві, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Розчаровані та шоковані, але до переговорів не готові: Подоляк розповів про настрої у Кремлі

"Ми (за час війни) навчилися багато чому, і в тому числі навчилися не довіряти будь-яким розмовам про мир, які нам пропонують партнери", — сказав Резніков.

Він уточнив позицію України щодо умов початку переговорів з РФ, додавши, що це – нова позиція. За його словами, Київ вже не погодиться на те, що він сам пропонував росіянам після початку повномасштабного вторгнення.

Читайте також: Війна має закінчитися капітуляцією Путіна, усі запаси західної зброї треба віддати Україні, – глава МЗС Литви

"Я відкрию таємницю… (на переговорах у Білорусі та у Стамбулі — ред.) ми говорили росіянам: для того, щоб далі проводити перемовини та домовлятися, ви маєте вивести війська на кордони до 23 лютого 2022. Тоді це було можливе. Але тепер вони пройшли не одну точку неповернення і такий варіант вже давно не є можливим", — наголосив міністр оборони України.

Тепер Україна вимагає повної деокупації Донбасу та Криму.

"Варіантів "на 24 лютого" вже не існує. На 1 грудня 1991 року. Go out", — зазначив Резніков.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube