Вакарчук виступив на Чорнобильській АЕС і закликав врятувати людей з «Азовсталі». ФОТО, ВІДЕО

44

Окрім виконання пісень, Вакарчук вчергове нагадав світові про трагедію Маріуполя та "Азовсталі".

Лідер відомого українського гурту "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук 13 травня відвідав працівників Чорнобильської АЕС.

Як йдеться у повідомленні Святослава Вакарчука у Facebook, на ЧАЕС співак під гітару виконав кілька своїх хітів, інформує UAINFO.org.

Крім того, Вакарчук саме з території ЧАЕС ще раз нагадав світу про катастрофу в Маріуполі й звернувся з проханням не допустити ще однієї трагедії та домогтися визволення захисників із "Азовсталі".

"Здається, це перший в історії музичний виступ на Чорнобильській атомній станції. Неймовірні працівники — сміливі і віддані своїй справі люди. Все буде добре!" — написав Вакарчук.

Під час свого звернення лідер "Океану Ельзи" наголосив, що ЧАЕС — дуже важливе місце для всього людства та світу, адже всі знають про катастрофу 1986 року. Однак зараз в Україні відбувається інша трагедія – у Маріуполі, на "Азовсталі".

"Ці люди працюють тут (на ЧАЕС — УНІАН), щоб бути впевненими, що ця трагедія ніколи не трапиться – ні в Україні, ні в будь-якій іншій країні. Але інша трагедія стається просто зараз у Маріуполі. Люди там, включаючи солдат і цивільних, яких утримує російська армія в абсолютно нелюдських умовах. Ми повинні допомогти їм вибирайся звідти", — наголосив Вакарчук.

Музикант закликав уряди всіх країн допомогти з процедурою екстракції.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube