В ЄС розповіли, коли планують розпочати конфіскацію російських активів

6

В ЄС розповіли, коли планують розпочати конфіскацію російських активів

Країни Євросоюзу заморозили російських активів на загальну вартість 13,9 млрд євро. Левова частка цієї суми припадає лише на 6 держав: Німеччину, Ірландію, Францію, Австрію, Бельгію та Люксембург – 12,7 млрд євро.

Наразі у ЄС ведеться робота зі спрощення механізму конфіскації таких активів – очікується, що нові правила запрацюють уже в жовтні. Як повідомляє Bloomberg, про це розповів єврокомісар з питань юстиції Дідьє Рейндерс, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Він зазначив: інші країни дали зрозуміти, що "арештували невеликі суми або взагалі не робили цього".

"Усю роботу роблять шість країн-членів. Склалася ситуація, в якій деякі держави надають нам багато інформації, а інші звітують лише про дуже невеликі суми", – сказав єврокомісар.

Читайте також: Жовтень 2022 буде найважчим в історії Росії, – експерти. ВІДЕО

При цьому він наголосив: важливо не лише заморожувати, а й конфіскувати активи росіян. І робота у цьому напрямі вже ведеться.

"Рейндерс шукає нові правила ЄС, які б спростили не лише заморожування, а й арешт активів. За його словами, для цього має бути зв'язок зі злочином. Європарламент уже погодився з цим, а члени Євросоюзу мають схвалити цей захід протягом літа – це дозволить сформувати відповідні правила у жовтні", – йдеться в матеріалі.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube