В Росії почалися військові навчання «Схід-2022» за участю Індії та Китаю

5

В Росії почалися військові навчання "Схід-2022" за участю Індії та КитаюФото ілюстративне Міноборони РФ

У РФ розпочалися військові навчання "Схід-2022", в яких беруть участь понад 50 тисяч військовослужбовців та понад п’ять тисяч одиниць озброєння та техніки. До маневрів залучені 140 літальних апаратів, а також 60 бойових кораблів, катерів та суден забезпечення. Навчання триватимуть до 7 вересня, повідомляє DW, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.UA.

В Міністерстві оборони Росії заявили про "відпрацювання оборонних та наступальних дій" на семи полігонах Східного військового округу, а також в акваторіях та прибережних зонах Охотського та Японського морів.

Повідомляється, що кораблі Тихоокеанського флоту вже розпочали маневри у морі.

Читайте також: Пентагон про контрнаступ ЗСУ на півдні: Війська РФ у деяких випадках відступають

У військових навчаннях беруть участь Індія та Китай. Зокрема, в Японському морі угруповання сил Тихоокеанського флоту та військово-морських сил Китаю проведуть маневри щодо оборони морських комунікацій та районів морської економічної діяльності.

Також під час навчань будуть відпрацьовуватися поразки корабельних угруповань і сил морського десанту ворога в далекосхідній острівній зоні і біля Камчатки, планується проведення ракетних та артилерійських стрільб.

Читайте також: Контрнаступ на Херсонщині: ЗСУ використовують тактику НАТО з поступовим звільненням територій

Участь Китаю та Індії привернула увагу Заходу. Крім того, експерти від країн Організації Договору про колективну безпеку, Шанхайської організації співробітництва, а також інших держав, зокрема Азербайджану, Білорусі, Індії, Казахстану, Монголії і Таджикистану, спостерігають за військовими навчаннями.

Раніше FT пояснила, навіщо Росія розпочала військові навчання з Китаєм на тлі війни проти України. Експерти вважають, що російська влада має кілька цілей, і одна з них – це створити враження, ніби у Москви все гаразд і вона не страждає від наслідків війни, яку розв'язала.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube