В іранському дроні Mohajer-6 знайшли українську запчастину. ВІДЕО

5

В іранському дроні Mohajer-6 знайшли українську запчастину. ВІДЕО

Українським зенітникам вдалося посадити іранський дрон Mohajer-6 на хвилі Чорного моря, а фахівцям дослідити його.

У Головному управлінні розвідки МО України повідомили, що у збитому українськими зенітниками іранському дроні вони знайшли комплектуючі іноземного походження, зокрема українського. Про це повідомляє Військове телебачення України, інформує UAINFO.org.

Повідомляється, що співробітники військової розвідки виявили деталі, промарковані державною мовою Ірану — фарсі, що безперечно засвідчило іранське походження безпілотника.

Читайте також: Скандал із "Шахедами" вдарить по Китаю, – військовий експерт

"Цікавим виявилося й те, яким чином країна, яка перебуває вже десятки років під санкціями, змогла налагодити виробництво таких літальних апаратів. Ми порівняли цей безпілотник з іншими безпілотниками цієї компанії та з'ясували, що дрон містить на 3/4 комплектуючі зі США, є також комплектуючі з Японії, Китаю, Швеції, Австрії та навіть один компонент українського виробництва", — повідомили у ГУР.

Читайте також: США попередили Іран про відповідальність за постачання дронів Росії

Докази причетності інших країн до постачання зброї та її комплектуючих Ірану і відповідно до країни-агресора Росії будуть передані міжнародним організаціям з метою накладання на них економічних санкцій.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube