В Енергодарі підірвали окупаційного «мера» з охоронцями: зрадник у реанімації

30

В Енергодарі підірвали окупаційного "мера" з охоронцями: зрадник у реанімації

"Гауляйтер" Андрій Шевчик та його охоронці госпіталізовані до лікарні із травмами різного ступеня тяжкості.

У Запорізькій області стався вибух у місті Енергодар. Постраждав місцевий колаборант Андрій Шевчик, який став "мером" за російських окупантів.

Інформація про це з'явилася в місцевих Telegram-каналах та сторінках жителів населеного пункту. Свідки розповідають, що після вибуху чули автоматні постріли, інформує UAINFO.org.

Згодом цю інформацію підтвердив законний міський голова Енергодару Дмитро Орлов у Telegram.

За його даними, вибух стався у під'їзді житлового будинку.

"Маємо точне підтвердження під час вибуху отримали поранення самопроголошений голова "народної адміністрації" Шевчик та його охоронці. Вони госпіталізовані до лікарні з травмами різного ступеня тяжкості", — написав Орлов.

Читайте також: В Енергодарі окупанти застосували силу до рятувальників, що вийшли на протест через викрадення начальника пожежної частини — мер

Він запевнив, що під час вибуху ніхто з мешканців під'їзду не постраждав.

"З цього можна зробити очевидний висновок, що чекали саме на колаборанта і вдарили точно і прицільно", – резюмував Орлов.

В російських ЗМІ з'явилася інформація, що колаборант знаходиться в реанімації.

Читайте також: СБУ викрила колаборантів у столичній ІТ-компанії, які постачали оргтехніку і програмне забезпечення окупантам. ВІДЕО

Подія відбулася 22 травня із самого ранку. Попередньо, партизани підірвали двері будинку 38 на вулиці Курчатова, де на той момент перебував "мер". Відомо, що там проживає його мати. Пристрій спрацював, коли "мер" прийшов провідати її. Ніхто, крім зрадника та його охоронців, не постраждав.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube