Усе більше українців хочуть покинути окупований Енергодар та ЗАЕС – розвідка

4

Співробітники Запорізької АЕС більше за всіх знають про реальну ситуацію на окупованій росіянами станції й, відповідно, діляться нею з іншими містянами.

Усе більше людей хочуть покинути окупований російськими загарбниками Енергодар і більше працівників звільнитися з Запорізької атомної електростанції.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у соціальній мережі Facebook, інформує UAINFO.org.

"Впродовж останніх декількох тижнів, а особливо впродовж останніх днів, відзначається стала тенденція залишення мешканцями Енергодара окупованого міста та їх спроб виїзду на підконтрольну офіційному Києву територію України. У такий спосіб енергодарці реагують на зростаючу загрозу втрати контролю за ситуацією і процесами на ЗАЕС", — заявляють у розвідці.

Читайте також: Що реально відбувається на ЗАЕС, – Вадим Денисенко

"Особливість — збільшення потоку біженців з Енергодара передувало збільшення кількості працівників ЗАЕС, бажаючих звільнитися. З кожним днем кількість їх заяв збільшується, бо саме співробітники ЗАЕС більше за всіх знають про реальну ситуацію на станції і, відповідно, діляться нею з іншими містянами. Певною зоною інформаційної пітьми залишається кризовий центр ЗАЕС, до якого, за нашими даними, окупанти досі не допустили представників МАГАТЕ. За тими ж даними, їм є що і кого там приховувати", — наголошується у повідомленні.

Читайте також: Голова МАГАТЕ про ситуацію на Запорізькій АЕС: фізична цілісність була порушена

"Між собою енергодарці вже кажуть, що можна було б терпіти мавпу з гранатою, але мавпу з ядерним дрином спрогнозувати неможливо. Тож слід очікувати подальшого збільшення біженців з цього міста, у тому числі фахівців ЗАЕС, які вважають подальше перебування російських окупантів на станції вкрай небезпечним", — йдеться у повідомленні.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube