Українські військові почали польові навчання в Німеччині на зенітних установках «Гепард»

5

Українські військові почали польові навчання в Німеччині на зенітних установках "Гепард"

Близько 100 українських військових почали польові навчання в Німеччині на зенітних установках "Гепард". 15 таких установок Німеччина обіцяла передати Україні до кінця липня, плюс ще 15 – до кінця серпня.

Про це пише німецьке видання Lübecker Nachrichten, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Зазначається, що тренування розпочалися на полігонах Збройних сил Німеччини у землі Шлезвіг-Гольштейн.

"Тренувальний полігон Тодендорф відповідає всім вимогам для цього. Раніше там базувалися Gepard, там у районі Балтійського моря зручно тренуватися на стрільбищах", – цитує видання члена Бундестагу Східного Гольштейну та експерт із питань оборони Інго Гадехенса.

Водночас Бундесвер офіційно поки не підтверджує інформацію про тренування.

Читайте також: Німеччина знайшла спосіб забезпечити снарядами 30 зеніток Gepard й тепер може передати їх Україні, – Der Spiegel

ЗСУ Gepard – це німецька зенітна самохідна артилерійська установка. Вироблялась компанією Krauss-Maffei з середини 1970-х років. У кінці 2000-х років її почали знімати з озброєння в Німеччині, Бельгії та Нідерландах.

Gepard базується на шасі танка Leopard 1. На башті, що може обертатися на повне коло, встановлені дві 35-мм гармати Oerlikon KDA та два радари: пошуковий і відстежувальний. Кожна з гармат має швидкострільність 550 пострілів на хвилину. Довжина стволів складає 3,15 м, початкова швидкість снарядів – 1440 м/с, ефективна дальність ураження – 5500 м. До боєкомплекту входять 640 снарядів для ураження повітряних цілей і 40 бронебійних снарядів для стрільби по наземних цілях.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube