Українські бійці збили унікальний російський вертоліт Мі-35МС для VIP-перевезень. ФОТО

17

Українські бійці принизили російський Мі-35мс / фото t.me/Bratchuk_Sergey

Українські захисники знищили унікальний російський вертоліт Мі-35МС з автоматом перекосу, як у ударного вертольота Мі-28.

Про це повідомив спікер Одеської обласної Військової адміністрації Сергій Братчук, опублікувавши фото, інформує UAINFO.org.

Мі-35МС – це вертоліт зв'язку та управління, призначений для VIP-перевезень. Він був розроблений для російського військового командування. Є модифікованою версією бойового вертольота Мі-35М, але з рядом унікальних особливостей.

Є інформація, що станом на січень 2017 року в Росії було понад 120 одиниць вертольотів Мі35-М. Вартість одного такого вертольота у 2013-му році становила до $36 мільйонів.

Автома́т переко́су, шайба перекосу (англ. Swashplate, нім. Taumelscheibe) — механізм для керування несним гвинтом гелікоптерів, автожирів та конвертопланів[1]. Автомат перекосу робить можливим керування вертикальним переміщенням гелікоптера, а також його нахилом за креном і тангажем; для цього автомат періодично змінює кут установки кожної лопаті несного гвинта.

ідписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube