Україна їдко відповіла на закиди Орбана щодо військової допомоги ЄС

8

Допомога Україні не є благодійництвом, зазначив спікер МЗС.

Якщо буде припинена допомога Україні, то російські танки будуть в Будапешті швидше, ніж хтось з угорського уряду зможе додзвонитися в Москву.

Про це речник Міністерство закордонних справ України Олег Ніколенко написав у соціальній мережі Facebook, коментуючи повідомлення в ЗМІ, де цитують прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, що допомога Україні призведе до поширення війни в країни ЄС та НАТО, інформує UAINFO.org.

За словами Ніколенка, Орбан вважає, що підтримка України з боку ЄС шляхом санкцій і військової допомоги збільшує ризик поширення війни на територію блоку. "Якщо ми не зупинимо цей процес, то самі опинимося у війні, чого ми поки що не хочемо", — сказав Орбан.

Ніколенко наголосив, що якщо ЄС припинить санкційний тиск на Росію та військову допомогу Україні, то "російські танки, але ми цього жодним чином не бажаємо, будуть в Будапешті швидше, ніж хтось із угорського уряду зможе додзвонитися в Москву".

Читайте також: У ЄС підготують варіанти використання заморожених активів Росії для відбудови України

"Українці платять власними життями за мир і спокій в європейських містах. Не потрібно цього забувати. Допомога Україні — не благодійництво. Це, насамперед, інвестиції Європи у власну безпеку. Лише спільними зусиллями можливо зупинити російську загрозу", — наголосив Ніколенко.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube