Удари ракетами «Кинджал» та наступ: експерт попередив про кривавий план Росії

7

Удари ракетами "Кинджал" та наступ: експерт попередив про кривавий план Росії

Росія може скомбінувати ракетні удари по Україні з імітацією наступу на різних напрямках фронту. Ймовірно, саме для цього РФ перекинула в Білорусі носії гіперзвукових ракет Х-47М "Кинджал" – винищувачі-перехоплювачі Міг-31к.

Таку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

"Буквально днями я зазначав, що російське командування відправляє в зону бойових дій в Україну частково мобілізованих у форматі "маршових батальйонів", тобто – без повноцінної комплектації технікою. Власне, цей процес прискорився в рази і це насторожує. Справа в тому, що якщо раніше такі підрозділи супроводжувалися хоча б легкоброньованою технікою або транспортними засобами, то зараз женуть масово, виключно кількісно", – зазначив експерт.

Читайте також: Винищувачі РФ можуть обстрілювати Україну "Кинджалами" з території Білорусі – "Беларускі Гаюн"

"Складається таке враження, що під оголошення "воєнного стану" вони готують імітацію наступу. Не можу сказати, що це несе якусь критичну загрозу, але нагадаю, що 10 жовтня масовані ракетні удари по території України супроводжувалися спробами окупантів наступати на ряді напрямків. Успіхом вони не увінчалися, але…", – попередив Коваленко.

На його думку, якщо так і буде, то це одне з тих рішень російського військово-політичного командування яке інакше як "тупіше бути не може" назвати неможливо.

"Заздалегідь зазначу, що цей план не вирішує не тактичних, не, тим більше, стратегічних завдань. А використання Х-47М "Кинджал", які зараз Росія не здатна виробляти, і зовсім бачиться проявом неадекватності та істерії. Хоча, неадекватність та істерія це вже звичайні настрої у стінах Кремля".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube