У Зеленського назвали причини «хлопків» у російських містах. ВІДЕО

6

У Зеленського назвали причини "хлопків" у російських містах

За словами Подоляка, одна з причин – Росія атакує власні міста.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк надав чотири пояснення вибухів у російських прифронтових містах.

Як зазначив Подоляк в Telegram, у діях російського командування відсутня логіка, інформує UAINFO.org.

"Війна ж у прямому етері. Тому все можна бачити онлайн. І ми дійсно вже бачили, як російські ракети "бумерангом" повертаються в місце відправлення. Знаємо реальну ціну заявам про "високоточність" російської зброї — Київ, Кременчук, Одеса тільки останні приклади… Та чудово розуміємо логіку дій російського командування (точніше, її відсутність)", — зазначив він.

За його словами, одна з причин — Росія атакує власні міста.

"Перше: атака своїх міст (коли росіяни жаліли своїх співвітчизників?) власними ракетами в якості провокації, аби звинуватити Україну в обстрілі російських міст та зірвати постачання західної зброї. Примітивно, але абсолютно у стилі сучасної російської ідіо-пропаганди", — зазначив він.

Також причиною атак по прикордонню може бути незграбність російських військових.

Читайте також: В российском Белгороде прогремели мощные взрывы, есть погибшие и раненые

"Друге: в "інтелектуальних" операторів російських систем ППО явно ростуть руки з місць, де в нормальних людей знаходяться інші частини тіла. Тому все починає горіти", — зауважив Подоляк.

Радник голови ОПУ також зауважив: "Третє [пояснення вибухів на прикордонні]: обов’язкова карма. Маріуполь, Кременчук, Сергіївка, Чортків, Харків, Буча, Сєвєродонецьк — зло завжди має наслідки. І завжди треба платити за рахунками… Четверте: Божий промисел. Тому що не можна бути такими брехливими пекельними чортами…".

Читайте також: Антон Геращенко: Одного удара по Белгороду для создания всеобщей истерии Путину явно не достаточно, поэтому будут и другие взрывы домов

Також він додав: "Єдине, чого не розумію, то чому не Вороніж, бо ж якщо за планом, то за планом".

Подоляк наголосив, що не тільки дії російської армії суперечать здоровому глузду, але і вся ця війна суперечить здоровому глузду.

"Бо сучасна Рф — це взагалі не про здоровий глузд", — написав він.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube