У Херсоні ЗСУ пробили залізничний міст через Дніпро: тепер рух по ньому неможливий

3

ЗСУ пробили залізничний міст у Херсоні через Дніпро: тепер рух по ньому неможливий

Українські воїни відрізали російським окупантам ще один шлях відступу з поки ще окупованої Херсонщини. Загарбники більше не зможуть доставляти техніку під Херсон залізницею, а також вивозити свої війська, коли українська армія піде у контрнаступ на півдні.

Артилеристи ЗСУ вдарили по Антонівському залізничному мосту через Дніпро на Херсонщині, тепер рух по ньому неможливий. Про це свідчить супутниковий знімок, який опублікував речник Одеської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Братчук, інформує UAINFO.org.

"Деміліратаризація орди триває", — лаконічно охарактеризував ситуацію для окупантів на Херсонщині Братчук.

Свої емоції з приводу удару ЗСУ по залізничному мосту він виклав у формі коротенького вірша.

Як зазначив журналіст Андрій Цаплієнко, цим мостом окупанти доправляли під Херсон свою техніку.

"ЗСУ "закрили" ще один міст, яким окупанти доставляли техніку під Херсон. Йдеться про залізничну переправу. Оперативне командування "Південь" повідомило, що рухатися цим шляхом тепер неможливо. А на знімку з супутника добре видно дірку в полотні. Для відступу в окупантів залишилася лише дамба Каховської ГЕС, втім і вона під вогневим контролем ЗСУ", — написав журналіст.

Нині рух на цьому стратегічно важливому мосту зупинено.

Читайте також: Біля Херсона ворог встановив понтонні мости і поромну переправу, – британська розвідка

Удар по Антонівському залізничному мосту у Херсонській області суттєво ускладнив становище для російських окупантів. Через Дніпро у Херсонській області є лише три переправи: Антонівський автомобільний міст біля Херсона, Антонівський залізничний міст за 6 км від нього, а також дамба Каховського водосховища у Новій Каховці — ще за 70 км.

Під час контрнаступу українські військові намагаються вивести з ладу ці мости, щоб відрізати російську армію на правому березі Дніпра від постачання, а також загнати у пастку окупантів на Херсонщині.

Читайте також: Мелітополь чи Нова Каховка: де вирішиться доля деокупації українського півдня

У середу, 27 липня, після чергового удару перекрили рух Антонівським мостом. Тепер, як повідомили українські військові, руху немає і залізничним мостом.

"Результати вогневого контролю основних транспортних шляхів на окупованих територіях свідчать, що рух залізничним мостом через річку Дніпро неможливий", — йдеться у заяві військових.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube