У Туреччині заявили, що очікують на візит Путіна найближчими днями: Пєсков спростував

45

У Туреччині очікують візиту Путіна найближчими днями – ЗМІ

Турецькі ЗМІ повідомляють, що найближчими днями в Анкарі може відбутися зустріч президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана з російським президентом Володимиром Путіним. Останнього Ердоган запросив під час телефонної розмови.

Також повідомляється, що 18 травня до Туреччини прибуде російська делегація на чолі з прем'єр-міністром РФ Олександром Новіковим. Про це пише турецьке видання Yenisafak, повідомляє Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Видання повідомляє, що зараз "Туреччина має труднощі з виходом на північні ринки через російсько-українську війну". Саме для вирішення проблемних питань до Анкари прибуває делегація високого рівня із Росії. 18 травня у Туреччині очікують комерційну делегацію на чолі з віце-прем'єром РФ Олександром Новаком, яка проведе зустрічі на високому рівні з міністерствами, пов'язаними з економікою.

Читайте також: Путін визначає пересування військ РФ на Донбасі на рівні бригадного генерала, – The Guardian

Вони обговорюватимуть інвестиції в Туреччину, а також перебої з транспортуванням товарної продукції.

"Обсяг торгівлі між двома країнами, що становив минулого року 33 мільярди 25 мільйонів доларів, розпочав 2022 рік зі зниженням через вплив війни. Для вирішення транспортної проблеми та збільшення обсягу торгівлі між делегаціями будуть проведені оцінки", — пише видання.

Турецькі журналісти також повідомляють, що обговорюватимуть сторони також вихід турецьких компаній на російський ринок на тлі відходу з Росії великої кількості європейських компаній та заборони для РФ купувати значний перелік товарів з ЄС.

Читайте також: Политически Путин уже мертв. Культ его личности готов к развенчанию

Але кульмінацією переговорів, безперечно, стане візит до Анкари Путіна. Його в Туреччині очікують "найближчими днями".

"Під час переговорів буде реалізована інфраструктура бізнес-зустрічі високого рівня між Туреччиною та Росією. Президент Тайіп Ердоган запросив президента Росії Володимира Путіна, якому він зателефонував, до Туреччини на ділову зустріч на високому рівні. У зв'язку з цим очікується візит Путіна до Туреччини. найближчими днями", — пише видання.

Проте Пєсков поспішив спростувати інформацію про запланований візит Путіна до Туреччини.

"Найближчими днями візит до Анкари не готується", — сказав прес-секретар Путіна.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube