У Росії знайшли мертвим колишнього топ-менеджера «Лукойлу»: помер після «антипохмільного сеансу з шаманами»

26

У Росії знайшли мертвим колишнього топ-менеджера "Лукойлу": помер після "антипохмільного сеансу з шаманами"

У країні-агресорці Росії продовжуються загадкові смерті впливових людей. Цього разу мертвим знайшли колишнього топ-менеджера нафтової компанії "Лукойл", мільярдера Олександра Суботіна.

Про його загибель у неділю, 8 травня, повідомили російські пропагандистські Telegram-канали. За їхньою інформацією, Суботін помер у Митищах нібито після антипохмільного сеансу у шаманів, інформує UAINFO.org.

Як стверджують автори повідомлення, шамана Магуа та його дружину росіянин давно знав і часто користувався їхніми послугами. Цього разу він прийшов до них знімати похмілля і там йому нібито стало зле.

"Раптом йому стало зле, заболіло серце. Господар вирішив не викликати швидку, застосував старий добрий корвалол і поклав мільярдера спати в підвал. Там, серед окультної мішури, мільярдер помер", – йдеться у повідомленні.

Від чого саме Суботіну "стало зле" автори каналу не повідомили. Однак, вони розповіли, що шамани "тішили" клієнтів різними методами – наприклад, використовували отруйних жаб, кров півнів, викликали духів.

Зазначимо, що Олександр Суботін – колишній член правління ТОВ "Торговий дім Лукойл" та рідний брат колишнього віцепрезидента "Лукойлу" Валерія Суботіна.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube