У Офісі президента пояснили, чому нині «затих» масовий ракетний терор України

8

У Офісі президента пояснили, чому нині "затих" масовий ракетний терор України

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович пояснив, що ракетні обстріли з боку російських окупантів потроху почали затихати, адже лише за минулий тиждень було випущено ракет десь на пів мільярда доларів.

Окрім того, ракетні обстріли з боку РФ різко прискорюють передавання Україні озброєнь, зокрема ППО, ПРО, що невигідно агресору.

Про це Арестович розповів у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним, пише ТСН, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Російські ракети летіли на Харків, а впали на Бєлгород

"Обстріли не припинилися, безумовно, і не припиняться, але вони почали затихати. Тому що вони випулили за тиждень десь пів мільярда доларів. Ну, не може тобі бути начхати, якщо в тебе в пістолеті дев’ять набоїв і ти чотири вистрелив. Як тобі може бути начхати? А де ж ти купиш ракети? Це власне виробництво на тих запчастинах, на які накладені санкції. Вони їх сірими схемами завозять. Воно впало, напевно, відсотків на 70% це виробництво у кращому разі", – зауважив Арестович.

"Вони, безумовно, будуть ще пускати ракети, але тактику ракетного терору, не знаю, чи стануть вони її повторювати, враховуючи наслідки. Це нерозумно, нераціонально", – пояснив радник голови ОП.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube